LOT 65
Mique de Boer (1945)
Zonder titel (3), alle gesigneerd en gedateerd 'M DE BOER '93' (rechtsonder), 3x olieverf en gemengde techniek op papier, elk 66x49 cm (met lijst: 94,5x74,5)
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands