LOT 351

Moeder met twee kinderen. Meissen. Laat 19de eeuw. Porselein. Gemerkt met gekruiste zwaarden in onderglazuurblauw met

Description EN
Mother with two children. Meissen. Late 19th century.
Porcelain.
Marked with two crossed swords in underglaze blue with pressed number J. 65. and number 26 in red.

Provenance and certificate:
Chambord antikwiteiten, Schilde, 30.11.2002

Beschrijving NL
Moeder met twee kinderen. Meissen. Laat 19de eeuw.
Porselein.
Gemerkt met gekruiste zwaarden in onderglazuurblauw met ingedrukt nummer J. 65. en cijfer 26 in rood.

Herkomst en certificaat:

Description FR
Mère et deux enfants. Meissen. Fin 19ème siècle.
Porcelaine.
Marque des épées croisées en bleu sous l'émail avec numéro imprimé J. 65 et chiffre 26 en rouge.

Provenance et certificat:
Chambord antiquités, Schilde, 30.11.2002
Size: 28 x 18 x 14 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Porcelain.

Provenance and certificate:

Beschrijving NL
Porselein.

Herkomst en certificaat:

Description FR
Porcelaine.

Provenance et certificat:
Size: 28 x 18 x 14 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp