Moses, Ed
"Franko" 2005
Moses, Ed
Akryl på lerret, 183 x 152 cm
Usignert
Titulert og datert oppe langs kanten på lerretet: Franko Y Branco 05
UTSTILT
"Louise Bourgeois, John Chamberlain, Ed Moses, Kenneth Noland" Galleri S.E, Bergen 2006
"Malerier" Galleri S.E, Bergen 2007
"Ed Moses malerier" Galleri S.E, Bergen 2015
PROVENIENS
Privat samling, Bergen-
Merknad:
Uten ramme
Moses, Ed
"Franko" 2005
Moses, Ed
Akryl på lerret, 183 x 152 cm
Usignert
UTSTILT
PROVENIENS
Privat samling, Bergen-
Merknad:
Uten ramme