LOT 156808-2

Moses, Ed
"Franko" 2005
Moses, Ed
Akryl på lerret, 183 x 152 cm
Usignert
Titulert og datert oppe langs kanten på lerretet: Franko Y Branco 05

UTSTILT
"Louise Bourgeois, John Chamberlain, Ed Moses, Kenneth Noland" Galleri S.E, Bergen 2006
"Malerier" Galleri S.E, Bergen 2007
"Ed Moses malerier" Galleri S.E, Bergen 2015

PROVENIENS
Privat samling, Bergen-
Merknad:
Uten ramme

08 Apr 2024
Norway, Fornebu

Moses, Ed
"Franko" 2005
Moses, Ed
Akryl på lerret, 183 x 152 cm
Usignert

UTSTILT

PROVENIENS
Privat samling, Bergen-
Merknad:
Uten ramme

08 Apr 2024
Norway, Fornebu