LOT 7
NAPOLEON IVY, SERVISDELAR, 28 ST
Keramik. Wedgwood. Bruksslitage, krackeleringar, djupa tallrikar och assietter med blekt dekor.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona