LOT 23
NATTLAMPA AV BOUILLOTTE-TYP
Mässing och bemålad plåt. 1800-tal. Höjd 35 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona