LOT 107
NATTLJUSSTAKAR, ETT PAR
Nysilver och mässing. Jugend, tidigt 1900-tal. Höjd ca 8 cm. Den ena sned i ljushållaren. Repor, märken, något genomputsade.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona