LOT 107

NATTLJUSSTAKAR, ETT PAR

Nysilver och mässing. Jugend, tidigt 1900-tal. Höjd ca 8 cm. Den ena sned i ljushållaren. Repor, märken, något genomputsade.

19 Jun 2018
Sweden, Landskrona

19 Jun 2018
Sweden, Landskrona