LOT 42
NO LOT
VARIA
Vase Art Déco Primavera 'Colonial Ball' en faïence à décor polychrome de singes. Longwy, Paris
Art Deco Primavera 'Colonial Ball' vaas van aardewerk met veelkleurig decor van aapjes. Longwy, Parijs
H= 19 cm
14 Dec 2021
Belgium, Anvers
VARIA
H= 19 cm
14 Dec 2021
Belgium, Anvers