LOT 10504
Naar Albert Moritz Wolff (1854-1923)
Het bronzen beeld met bruingekleurd patina van een kozak met geweer, staand op een paard, op octogonale voet. Gesigneerd op de voet.
Laat 19e eeuw
H 28,5 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Laat 19e eeuw
H 28,5 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague