LOT 91
Naar Arts, Hollandse school 20e eeuw.
Naar Arts, Hollandse school 20e eeuw. Een boeren interieur met handwerkende dames aan de keukentafel. Olieverf op paneel. Gesigneerd achter de lijst n. Arts. Afmeting 14,5 x 19 cm. Paneel beschadigd in de hoeken.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam