LOT 65
Naar Giovan Francesco Penni en Rafaël (circa 1700), De Maagd met de Blauwe Tiara
Painter / Artist / School
Naar Giovan Francesco Penni en Rafaël (circa 1700)
Technique / Size
olieverf op paneel, 69x47,5 cm (met lijst: 84x71 cm)
Extra Text
Conditie: vergeeld, oppervlaktevuil, slijtage langs de randen, craquelé, oude retouches
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague