Naar Petrus Paul Rubens (19de eeuw) , Paysage du soir à l'oiseleur, avec pleine lune
Naar Petrus Paul Rubens (19de eeuw)
Paysage du soir à l'oiseleur, avec pleine lune
olieverf op doek, 45x84 cm (met lijst: 62x101 cm)
Conditie: vernis vergeeld, verder goedDit schilderij is een kopie naar het originele werk van Rubens dat zich momenteel in de collectie van het Musée du Louvre bevindt (INV 1800; MR 998).