Nan Goldin (1953)
Skins having sex, London 1978, photographie numérotée 8/25, 61x61 cm. Provenance: Galerie Art & Public, 1995
Condition: Sur demande/on request
01 May 2024
Switzerland, Geneva
01 May 2024
Switzerland, Geneva