LOT 10010
Nat Finkelstein (1933-2009), Andy Warhol and Bob Dylan, 1966
Nat Finkelstein (1933-2009)
Andy Warhol and Bob Dylan, 1966
gesigneerd en gedateerd 1994 (rechtsonder)
zilvergelatine druk, latere druk, 49x59 cm (incl. lijst)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Nat Finkelstein (1933-2009)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague