LOT 66
Navolger van Adriaan van de Velde (18de eeuw), Een herder met zijn vee
Painter / Artist / School
Navolger van Adriaan van de Velde (18de eeuw)
Technique / Size
potlood op papier, 16,5x22,5 cm
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:
-Collectie J.G. Boissevain.
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:
-Collectie J.G. Boissevain.
28 Mar 2023
Netherlands, Hague