LOT 10045
Navolger van Jan Hendrik Brandon (18de eeuw), Portret van Stadhouder-Koning Willem III (1650-1702)
Navolger van Jan Hendrik Brandon (18de eeuw)
Portret van Stadhouder-Koning Willem III (1650-1702)
olieverf op doek, 99x89 cm (met lijst: 121x110 cm)
Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, retouches
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
25 Mar 2024
Netherlands, Hague