LOT 10045

Navolger van Jan Hendrik Brandon (18de eeuw), Portret van Stadhouder-Koning Willem III (1650-1702)

Navolger van Jan Hendrik Brandon (18de eeuw)

Portret van Stadhouder-Koning Willem III (1650-1702)

olieverf op doek, 99x89 cm (met lijst: 121x110 cm)

Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, retouches

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

25 Mar 2024
Netherlands, Hague