LOT 205
Nederland. 5x 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Fraai / Zeer Fraai.
Diverse serienummers. - Fraai / Zeer Fraai.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal