(Nederlanden) Spiegel van Staat vervattende de macht der Generaliteyt en daar in, de edele mogende collegiën, hooge
Description EN
(Netherlands) Spiegel van Staat vervattende de macht van de Generaliteyt en daar in, de noble machtende collegiën, highrechtbanken, steden, schansen en onderhoorigheeden. Second part. Amsterdam, Jan ten Hoorn, 1707. In-4°. (20) 335, 339, (8) pp. Illustrated with engraved title and 8 full-colour etchings by Romein de Hooghe (1645-1708).
Orig. full leather binding, spine on five ribs.
Beschrijving NL
(Nederlanden) Spiegel van Staat vervattende de macht der Generaliteyt en daar in, de edele mogende collegiën, hooge rechtbanken, steden, schansen en onderhoorigheeden. Tweede deel. Amsterdam, Jan ten Hoorn, 1707. In-4°. (20) 335, 339, (8) pp. Geïllustreerd met gegraveerde titel en 8 uitslaande etsen van Romein de Hooghe (1645-1708).
Orig. volle lederen band der tijd, rug op vijf ribben.
Ontstaansgeschiedenis van de Republiek met haar bestuursorganen.
Description FR
(Pays-Bas) Spiegel van Staat vervattende de macht van de Generaliteyt en daar in, de noble machtende collegiën, highrechtbanken, steden, schansen en onderhoorigheeden. Deuxième partie. Amsterdam, Jan ten Hoorn, 1707. In-4°. (20) 335, 339, (8) pp. Illustré du titre gravé et de 8 eaux-fortes en couleurs de Romein de Hooghe (1645-1708).
Reliure d'origine en plein cuir, dos à cinq nerfs.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR