LOT 21
Netherlands
Lot 21 Netherlands
Description
DIVERSEN, o/*/** hoofdzakelijk Nederland waarbij een gebruikte verzameling met o.a 47/48, 105 alsmede 257/60, 274/77, 356/73 en R82/84 in postfrisse blokken van vier, Indonesië met Riau 1/22. Tevens iets Duitse Rijk
10 Apr 2024
Netherlands, Hague
Lot 21 Netherlands
Description
10 Apr 2024
Netherlands, Hague