Netherlands
Lot 3076 Netherlands
Description
NEDERLAND EMISSIE BONTKRAAG, (on)gebruikt/postfris lotje met diverse plaatfouten, Brandstempels en ook 102/103, postfris, op kaartje, in map
03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg
Lot 3076 Netherlands
Description
03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg