Netherlands

Lot 3076 Netherlands

Description

NEDERLAND EMISSIE BONTKRAAG, (on)gebruikt/postfris lotje met diverse plaatfouten, Brandstempels en ook 102/103, postfris, op kaartje, in map

03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg

Lot 3076 Netherlands

Description

03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg