Bronzen sculptuur van een op haar kop staande zwemster, duikend in de golven, verloren was, gedateerd 1975 en gesigneerd Nic Jonk, gegoten in cire perdue techniek. Dit beeld komt uit de boedel van André Lehr, directeur van Koninklijke Eijsbouts Asten, die zowel voor Jonk als voor Fred Carasso beelden goot, 30 cm hoog, met boek

17 Apr 2024
Netherlands, Arnhem

17 Apr 2024
Netherlands, Arnhem