Nicolaes Aartman (1713-1760), Jozef vertelt zijn dromen aan zijn broers
Jozef vertelt zijn dromen aan zijn broers
Painter / Artist / School
Nicolaes Aartman (1713-1760)
Technique / Size
sanguine op papier, 24x36 cm (met lijst: 36x47 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Aartman fec./1736' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: kreukels, papier gebobbeld, foxing, scheuren
Origin / Exhibition / Lite
Waarschijnlijk betreft het een jeugdwerk van Aartman waarbij hij een oudere Italiaanse compositie heeft gekopieerd.
Painter / Artist / School
Nicolaes Aartman (1713-1760)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite