LOT 68

Nicolaes Aartman (1713-1760), Jozef vertelt zijn dromen aan zijn broers

Jozef vertelt zijn dromen aan zijn broers

Painter / Artist / School

Nicolaes Aartman (1713-1760)

Technique / Size

sanguine op papier, 24x36 cm (met lijst: 36x47 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Aartman fec./1736' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: kreukels, papier gebobbeld, foxing, scheuren

Origin / Exhibition / Lite

Waarschijnlijk betreft het een jeugdwerk van Aartman waarbij hij een oudere Italiaanse compositie heeft gekopieerd.

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Nicolaes Aartman (1713-1760)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

12 Jun 2023
Netherlands, Hague