LOT 44
Niek van der Plas (1954), Zomerse strandscène
Painter / Artist / School
Niek van der Plas (1954)
Technique / Size
olieverf op paneel, 30x40 cm (met lijst: 46,5x57 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Van der Plas' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: craquelé en enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Niek van der Plas (1954)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague