LOT 35
Niek van der Plas (1954)
Niek van der Plas (1954)
‘Bollenstreek in volle bloei’, gesigneerd ‘Van der Plas’ l.o.Olieverf op paneel, 29,5 x 39,5 cmNiek van der Plas (1954)
Afmetingen: Olieverf op paneel, 29,5 x 39,5 cm
Kunstenaar: Niek van der Plas (1954)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Niek van der Plas (1954)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam