Niek van der Plas - Terras bij vallende avond, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot)

Artist: Niek van der Plas (1949)
Type: Painting
Technique: Oil paint on Canvas
Style: Impressionist
Subject: Figures
Dimensions: 60 cm x 80 cm (unframed)
Frame: 81 cm x 101 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed
Condition: De verf achterop maskeert waarschijnlijk een tekst en is nadrukkelijk geen restauratie, het doek is puntgaaf.

Prachtig, kleurrijk werk van Niek van der Plas. Als impressionistisch colorist wordt Van der Plas natuurlijk geïnspireerd door Van Gogh, maar in dit werk is Van Gogh bijna tastbaar. En wie houdt er niet van een zomers terras?Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, achterop signatuur gebrandmerkt in het spieraam, in nette houten lijst. Alles in zeer goede conditie.Afmetingen: 101cm x 81cm (incl. lijst), 80cm x 60cm (doek)Dit item wordt bij zeer sterke voorkeur opgehaald. Verzending per koerier is eventueel mogelijk en kan door de koper zelf geregeld worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).

12 May 2024
Netherlands, Diemen

Type: Painting
Style: Impressionist
Subject: Figures
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed

12 May 2024
Netherlands, Diemen