"Nieuwe kaart van de Meiery van 's
"Nieuwe kaart van de Meiery van 's Hertogenbosch"
Kupferstich, 18. Jh., koloriert von Isaak Tirion (1705 - 1765). Passepartout, unter Glas. H: 28,5 x 32,5 cm. Rahmen H: 45 x 49 cm.
27 Apr 2024
Germany, Bayreuth
27 Apr 2024
Germany, Bayreuth