LOT 6448247
Nils Erik Gjerdevik. Composition cd
Automatic translation from Danish.
Nils Erik Gjerdevik (1962-2016). Composition, lithography 125/150, sign. and that. NE Gjerdevik 89. 56 x 79 (72 x 93) cm.
24 Apr 2024
Denmark, Roskilde
24 Apr 2024
Denmark, Roskilde