No Reserve - 18K Geelgouden vintage ring met diamant en synthetische robijnen.
Bezet met single cut geslepen diamant(I2-I3/I-J) en gefacetteerde synthetische robijnen (1x ca. 5.24 mm/2x ca. 3.60 mm). In goede conditie. Keurtekens: Britse waarborg (1798-1974) anker, Birmingham, jaarletter Z(1899). Meesterteken: BMC. Ringmaat: 17.5 mm / 55 mm. Gewicht: 4.14 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.