LOT 244
Juwelen
No Reserve - Björn Weckström 14K geelgouden Koppermalm ring.
Onderdeel van een demi-parure, ring bezet met ijzererts. In goede conditie. Keurtekens: Fins waarborgkeur 585, internationaal conventiekeur, gesigneerd en meesterkeur Lapponia, jaarletter P8: 1992. Ringmaat: 19 mm / 60 mm. Gewicht: 8.30 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal