No Reserve - Cartier Trinity 18k tricolor hanger aan collier.
Triclor gouden trinity hanger aan touw collier. In goede conditie. Keurtekens: 750 internationaal conventie keur op collier, 750 Zwitsers keur zowel op collier als op hanger, gesigneerd Cartier zowel op collier als op hanger, meesterteken Cartier op collier serienummer op hanger: SL7467. Met Cartier Pouch L: 66 cm. Gewicht: 29.30 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.