LOT 256
Juwelen
No Reserve - Georg Jensen Sterling zilveren hanger aan collier nr. 500
In goede conditie. Keurtekens: Gesigneerd Georg Jensen, 925S Denmark, geïmporteerd door GIJP, London, jaarletter k: 2009, collier: 925S. LxB: 7.3 x 1.8 cm, lengte collier: 60 cm. Gewicht: 35.49 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal