No Reserve - Gucci 18K geelgouden Icon ring synthetisch Korund.
Band van synthetisch Korund met goud ingelegd Gucci logo. Met juwelendoos en pouch. In goede conditie. Keurtekens: 750 Internationaal Conventiekeur, Zwitsers waarborgkeur, gesigneerd Gucci, meestermerk: 2699 VI. Ringmaat: 15.75 mm / 50 mm. Gewicht: 1.15 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.