LOT 274
Juwelen
No Reserve - Lapponia Sterling zilveren collier.
in goede conditie, een deel van de sluiting is van metaal. Keurtekens: 925 internationaal conventiekeur, meesterteken Lapponia, 925 Fins waarborgkeur, jaarletter R8 ( 1994 ). Gewicht: 33.2 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal