LOT 264
Juwelen
No Reserve - Lapponia Sterling zilveren schakel armband
Onderdeel van een demi-parure. In goede conditie. Keurtekens: Internationaal conventie keur 925, Fins waarborgkeur, gesigneerd en meesterkeur Lapponia, jaarletter A9 2002. L: 19 cm. Gewicht: 10.05 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal
16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal