LOT 264  |  Catalogue: Juwelen

No Reserve - Lapponia Sterling zilveren schakel armband

Onderdeel van een demi-parure. In goede conditie. Keurtekens: Internationaal conventie keur 925, Fins waarborgkeur, gesigneerd en meesterkeur Lapponia, jaarletter A9 2002. L: 19 cm. Gewicht: 10.05 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.

16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal

16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal