LOT 269  |  Catalogue: Juwelen

No Reserve - Lapponia zilveren Björn Weckström 1974 'Aries' ring met pampel.

In goede conditie. Keurtekens: Nederlands waarborgkeur 925 en Fins waarborkeur, gesigneerd en meesterkeur Lapponia, jaarletter V8: 1974, Björn, importkeur HH+ Van der Heijden, Haarlem, 1970 - 1992. Ringmaat: 17.5 mm / 55 mm. Gewicht: 7.66 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.

16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal

16 May 2024
Netherlands, Klaaswaal