No Reserve - Piaget 18K witgouden Possession ring bezet met diamant en saffier.
Bezet met vier briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0.12 ct. VS / F-G) en vier saffieren van Ø 1.70 mm. In goede conditie. Keurtekens: Nederlands waarborgkeur 750, gesigneerd Piaget 1991, Frans meesterteken, genummerd A31875. Ringmaat: 17 mm / 53,5 mm. Gewicht: 13.75 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.