No Reserve - Sterling zilveren David Andersen broche
Van de hand van de Noorse ontwerper David Andersen, jaren vijftig broche in de vorm van een vlinder met polychroom email op geguillocheerde ondergrond. De voelsprieten zijn verbogen. In redelijke conditie, beschadigingen aan het email. Keurtekens: Sterling 925A, gesigneerd David Andersen, Norway. L x B: 2.7 x 4.4 cm. Gewicht: 7.47 gram. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.