LOT 20
Noten linnenkast met gestoken kuif
Noten linnenkast met gestoken kuif, 2 spiegeldeuren en plintlade, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 255, br. 130, d. 55 cm.
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen