LOT 8003
General Art and Antique Sale
Notenhouten commode in Louis XV-stijl, 19e eeuw
met brèche d'Alep marmeren blad. De drie laden met verguld bronzen ornamenten. Het gebogen front en -zijden met parqueterie
br. 98, h. 87, d. 47 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
br. 98, h. 87, d. 47 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam