LOT 156925-4
Nupen, Kjell
Komposisjon
Nupen, Kjell
Kristiansand 1955 - d.sst. 2014
Litografi, 37/100, 23 x 37,5 cm
Signert nede til høyre: K. Nupen
29 Apr 2024
Norway, Fornebu
Nupen, Kjell
Komposisjon
Nupen, Kjell
29 Apr 2024
Norway, Fornebu