LOT 156925-4

Nupen, Kjell
Komposisjon
Nupen, Kjell
Kristiansand 1955 - d.sst. 2014
Litografi, 37/100, 23 x 37,5 cm
Signert nede til høyre: K. Nupen

29 Apr 2024
Norway, Fornebu

Nupen, Kjell
Komposisjon
Nupen, Kjell

29 Apr 2024
Norway, Fornebu