LOT 0524
OGGETTISTICA
OGGETTISTICA
Mezzina in rame cesellato Toscana sec.XVII
h.cm.43
28 Sep 2021
Italy, Genova
OGGETTISTICA
h.cm.43
28 Sep 2021
Italy, Genova