LOT 62
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Oljemålning på duk. 1700-tal. Grisar i stia. 53x72 cm. Dubblerad duk, lagningar, retuscher, ytsmuts, krackeleringar.
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona