LOT 91
OIVA TOIKKA, NUUTAJÄRVI 1988/2000, 2 ST
Skulpturer, kuber av glas, sign. 661/2000, 596/2000, daterade Nuutajärvi 1988 och Iittala 2000 samt etikettmärkta. Höjd 7,5 - 8 cm.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona