LOT 12
OKTAGONAL VAS
Silver. JL Hultman, Stockholm, 1930/40-tal. Vikt ca 295 gram. Höjd 15 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona