LOT 1

OMEGA CONSTELLATION, ARMBANDSUR, HERR

Boett och länk i 18K guld. Guldfärgad urtavla s.k. "pie-pan" med datum. 1960-tal. Flätad Omega länk med viklås. Omega Constellation box medföljer. Värderingsintyg från 2003 medföljer. Diameter 34 mm. Vikt ca 103 gram. Boetten med gravyr, repor, boxen med visst slitage. Auktionsverket garanterar ej urverket eller dess funktion.

13 Feb 2018
Sweden, Landskrona

13 Feb 2018
Sweden, Landskrona