ONLEESBAAR / ILLISIBLE 1/2 XIX
Description EN
View on Venice. Canvas. Signed on the bottom left.
Period Charles X frame in gilded wood, damaged.
Beschrijving NL
Gezicht op Venetië. Doek. Getekend links onder.
Eigentijdse Charles X kader in verguld hout, beschadigd.
Perforaties en restauraties.
Description FR
Venice. Toile. Signée en bas à gauche.
Cadre d'époque Charles X en bois doré, abîmé.
Size: 63 x 80 cm, 80 x 95.5 cm
Description EN
Beschrijving NL
Perforaties en restauraties.
Description FR