LOT 1046
OR 10K / 10K GOLD
Description française:
OR 10K / 10K GOLD
Broche en or 10K sertie de deux petites perles.
Poids brut: 8.2 g
Dimensions: 6.0 x 1.6 cm - 2.25 x 0.7"
English Description:
10K GOLD
10K gold brooch set with two small pearls.
Gross weight: 8.2 g
23 Mar 2024
Canada, Montreal
Description française:
OR 10K / 10K GOLD
Poids brut: 8.2 g
English Description:
10K GOLD
Gross weight: 8.2 g
23 Mar 2024
Canada, Montreal