LOT 100
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ
Rött skinn. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona