LOT 59
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ
Klädsel i rött skinn. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona