OSSIP ZADKINE (1890-1967)
Description EN
Tapestry depicting a couple. 1950s.
Wool. Monogrammed 'O.Z.' Weaver's monogram.
Resale right applicable.
Beschrijving NL
Wandtapijt met voorstelling van een koppel. Jaren 1950.
Wol. Gemonogrammeerd ‘O.Z.’. Weversmonogram.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Tapisserie figurant un couple. Epoque 1950.
Laine. Signée du monogramme 'O.Z.' et de celui du tisseur.
Droit de suite applicable.
Size: 172 x 113 cm
Description EN
Resale right applicable.
Beschrijving NL
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Droit de suite applicable.
Size: 172 x 113 cm