OTTO DE BEUL (1845-1899)
Description EN
Green patinated bronze figure of a seated nude.
Signed 'O De Beul'.
Orange marble base.
Beschrijving NL
Zittend naakt.
Brons, groene patina.
Getekend 'O De Beul'.
Op sokkel in oranje geaderd marmer.
Description FR
Nu assis.
Epreuve d'époque en bronze à patine verte.
Signée 'O De Beul'.
Socle en marbre orange nuancé.
Description EN
Signed 'O De Beul'.
Orange marble base.
Beschrijving NL
Zittend naakt.
Brons, groene patina.
Getekend 'O De Beul'.
Description FR
Nu assis.
Signée 'O De Beul'.